وصیتنامه شهید سید مصطفی حسن زاده

وصیتنامه شهید سید مصطفی حسن زاده

پاسدار لشگر ۱۴ امام حسین (ع)
محل تولد: کاشان| تحصیلات: دیپلم| سن: ۲۲ سال
تاریخ شهادت: ۱/۷/۱۳۶۲| محل شهادت: منطقه مریوان | عملیات: والفجر ۴

اَللَّهُمَّ اجْعَلْ مَحْیاىَ مَحْیا مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ مَماتى مَماتَ مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ

با سلام و درود به رهبر کبیر انقلاب خمینی بزرگ منجی انسانها از کفر به ایمان و ظلمت به نور و شرک پرستی به خداپرستی و سلام بر شهیدان و خانواده محترم آنها و سلام بر معلولین این شهیدان زنده تاریخ هم اکنون که چشم از این دنیا بسته و برای زندگی اخروی در جهان دیگر هستم و از میان شما رفته ام چند جمله را به عنوان وصیت برای شما عزیزان باقی می گذارم:
ای خداوند بزرگ تو خود شاهدی ما جز رضای تو و اطاعت از ولی حجت تو به چیز دیگر عمل نکردیم و این راه که راه حسین و اصحاب اوست با دلی باز و چشم بصیرت پذیرفته ایم. ما به این راه قدم گذاشته ایم تا به ندای “هل من ناصر ینصرنی” حسین جواب داده باشیم و اولاد او را در این زمان که او یاری می کند دین خدا را و مبارزه می کند با کفر و شرک یاری کرده باشیم. تا در آن روز محشر در صف شهیدان که پرچم سرخ آن را حسین ابن علی (ع) بر دوش می کشد قرار بگیریم. ای خداوند بزرگ ما هدفی جز پاسداری از اسلام و مسلمین که شهدا این وظیفه سنگین را به عهده ما گذاشتند نداشته ایم. ما می خواستیم این جمله را بگوییم و عمل کنیم که اگر دین خدا با کشته شدن ما احیا می گردد پس ای مرگ بیا تا من تو را در آغوش بگیرم و بر تو لبخند زنم که سعادتی از این بالاتر که همان راه حسین است نیست. من آرزو داشتم که با روی خونین و بدنی پاره پاره رسول خدا (ص) و حسین (ع) را ملاقات کنم تا در پیشگاه خداوند و شهدا روسفید باشم.
و شما ای ملت قهرمان ایران خداوند شما را انتخاب کرده و بر شما منت گذاشته تا دین او را در روی زمین حاکم و زمینه را برای ظهور ولی الله الاعظم امام زمان (ع) آماده سازید تا مستضعفان بر مستکبران پیروز گردد و شکر این نعمت بزرگ کنید. بدانید که این قیام شما دنباله قیام کربلا می باشد و چون برای رضای خداوند می باشد از هیچ قدرتی نترسید. استوار و مصمم همان گونه که تاکنون بوده اید و وحدت خود را حفظ کرده اید و در زیر سایه ولایت فقیه و گوش به فرمان امام امت بوده اید و یاور و در کنار روحانیت این همبستگی و وحدت الهی را حفظ کنید قدر این نعمت رهبری که جز لطف خداوند هیچ چیز دیگری نیست و تاکنون از غیبت کبری جامعه اسلامی چنین رهبری به خود ندیده است حفظ کنید و شکر خداوند را به جا آورید. خدای نا کرده حرکتی انجام ندهید که قلب او را ناراحت کنید او نماینده امام زمان و اولاد رسول الله است که خداوند و شهدا و رسول خدا از ما نخواهند گذشت.

ای پاسدارن عزیز پایداری کنید خود را و پاسداری کنید ولایت فقیه را و بازوی مسلح او باشید در کنار روحانیت از دستاوردهای انقلاب و برای نجات مستضعفین گام بردارید.
پدر و مادر گرامیم خوشحال باشید که ثمره عمرتان و زحماتی که برای من در راه سعادت و ارشاد من کشیدید به هدر نرفته است و امانتی که خداوند به شما داده بود در راه او قربانی کرده اید و در نزد او روسفید خواهید بود. انشاءالله
و شما ای خواهران و برادران پاسداری کنید اسلام عزیز را.
و تو ای همسر گرامیم ما همه در آزمایش الهی هستیم صبر پیشه کن که خداوند به آنچه انجام می گردد آگاه و هیچ چیز جز به دستور او به وقوع نمی پیوندد. مزد زحمات و مصیبت خود را از خداوند متعال بخواهید. از کلیه دوستان و آشنایان حلالیت می خواهم.
خدایا خدایا تا انقلاب مهدی خمینی را نگهدار
والسلام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *